comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com

Календар новин  

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   

Рекомендуємо  

prezident
vr
uryad
rada
kyevrada
rda
Володарська районна рада
regcenter
   

Форма входу  

   
   

Статистика  

Сьогодні 18

Вчора 27

За тиждень 63

За місяць 321

Всього 20818

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

   
Погода

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

   

Шановні споживачі житлово-комунальних послуг!

Дирекція Комунального підприємства Володарської селищної ради «Володарка» (далі - Підприємство) інформує, що 10.06.2018 вводиться в дію Закон України «Про житлово-комунальні послуги» № 2189-VIIIвід 09.11.2017 (далі – Закон) та втрачає чинність Закон України «Про житлово-комунальні послуги» в редакції 2004 року, що визначено пунктом 2 Прикінцевих та перехідних положень цього Закону.

Частина норм нового Закону (стосовно пені за несвоєчасну оплату житлово-комунальних послуг, виплати пільг і субсидій у грошовій формі, професійної атестації управителів) набирає чинності з 1 січня 2019 року.

Новий Закон стосується всіх мешканців селища, але найбільше все ж таки мешканців багатоквартирних будинків.Він встановлює новий порядок укладення договорів на отримання комплексу житлово-комунальних послуг, насамперед тепло,- водопостачання, водовідведення, вивезення сміття, послугу управління будинком.

Закон впроваджує типові види договорів, які дозволять співвласникам будинків або окремим споживачам самостійно обирати модель постачання комунальних послуг у їх будинках.Власне, закон передбачає вичерпний перелік прав та обов'язків між трьома гравцями — так званими "управителями", виконавцями комунальних послуг та споживачами таких послуг.

Управитель багатоквартирного будинку – це компанія (юридична особа) або спеціаліст (фізична особа-підприємець), яка надає послуги з управління будинком на підставі договору із співвласниками цього будинку. З 1 січня 2019 року буде запроваджено професійну атестацію управителів на відповідність кваліфікаційним вимогам професії "менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)".

Споживач може бути індивідуальним (кожний мешканець у будинку окремо) та колективним (ОСББ).­Якщо ОСББ немає і співвласники будинку не проявляють ініціативи щодо найму управителя, то його за відповідним зверненням співвласників призначає муніципалітет на основі конкурсу. Договір з управителем підписує уповноважена особа органу місцевого самоврядування.

Є кілька моделей договірних відносин між споживачами та виконавцями комунальних послуг (індивідуальний та колективний у разі створення ОСББ).

 1. Індивідуальний договірукладається між виконавцем комунальної послуги та кожним мешканцем, за умовами якого виконавець відповідає за якість комунальної послуги на вході до квартири та обслуговує внутрішні мережі у будинку.
 2. У разі укладання колективного договору, який підписує делегований від мешканців представник чи голова ОСББ або управитель, за умовами якого виконавець відповідає за якість послуги на вході до будинку та не обслуговує внутрішні мережі у будинку.
 3. Якщо з співвласники не обрали жодної із перелічених моделей надання комунальних послуг, тоді між кожним співвласником та виконавцем комунальної послуги укладається індивідуальний договір, за умовами якого виконавець відповідає за якість послуги на вході до будинку та не обслуговує внутрішні мережі у будинку.

Відповідно до частини 2 статті 6 Закону, розпоряджень виконкому Володарської селищної ради Київської області, Підприємство є виконавцем комунальних послуг з постачання населенню теплової енергії, централізованого водопостачання та водовідведення, послуг з поводження з побутовими відходами.

Відповідно до вимог пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень цього Закону договори про надання комунальних послуг, укладені до набрання чинності цим Законом, тобто до 10.12.2017, зберігають чинність протягом одного рокуз дня набрання чинності цим Законом, тобто з 10.12.2017 до 10.12.2018, крім випадку, якщо до спливу зазначеного строку співвласники багатоквартирного будинку прийняли рішення про вибір моделі організації договірних відносин з виконавцем комунальної послуги відповідно до пункту 4Прикінцевих та перехідних положень цього Закону. У разі якщо згідно з такими договорами передбачено більш ранній строк їх припинення, дія таких договорів автоматично продовжується до спливу строку, що дорівнює одному року з дня набрання чинності цим Законом.

Пункт4 Прикінцевих та перехідних положень цього Закону визначає, що не пізніш як протягом одного року з дня набрання чинності цим Законом співвласники багатоквартирних будинків, незалежно від обраної ними форми управління багатоквартирним будинком,зобов’язані прийняти рішення про модель організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг (крім послуг з постачання електричної енергії та природного газу) щодо кожного виду комунальної послуги згідно з частиною першою статті 14 цього Закону.

З метою належного врегулювання договірних відносин між споживачами та виконавцем комунальних послугдирекція КП «Володарка» пропонує власникам квартир багатоквартирних будинків та приватних будинків, які користуються наданими Підприємством послугамивжити заходів щодо:

- негайного погашення існуючої заборгованість за житлово-комунальні послуги;

- починаючи з 09.00 год. 11.06. 2018 звернутися за адресою: Київська область, смт Володарка, провулок Перемоги, 3 кімната № 5, до юридичного відділу КП «Володарка», для оформлення письмової заяви та укладення договорів про надання житлово-комунальних послуг (тепло-, водопостачання, водовідведення, надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій).

Для укладення договорів про надання житлово-комунальних послуг необхідно надати до Підприємства:

1.Фотокопії (можливе виготовлення у Підприємстві) документів:

1.1. Паспортаабо документа, що посвідчує особу споживача житлово-комунальних послуг.

 • Картки фізичної особи – платника податків про присвоєння ідентифікаційного номера споживачу житлово-комунальних послуг.
 • Свідоцтво права власності на житло, для наймачів житла - нотаріально завірений договір оренди (найму).
 1. Довідкуз селищної ради про склад сім'їза формою № 3.
 2. Інформацію про:
  • Вид засобу обліку води і теплової енергії (копія технічного паспорту на засіб обліку).
  • Тип засобу обліку води і теплової енергії (копія технічного паспорту на засіб обліку).
  • Показання засобу обліку.

Договір про надання комунальних послуг укладається на 1 рік, але автоматично продовжуватиметься, якщо споживача все влаштовує.

З повагою

Дирекція КП «Володарка»

You have no rights to post comments

   
   

вулиця Кооперативна, 9,

смт Володарка,

Київська область, 09301

тел. (04569) 5-13-64 , 5-13-67

   
© Володарська селищна рада