Рекомендуємо  

prezident
vr
uryad
rada
kyevrada
rda
Володарська районна рада
regcenter
   

Форма входу  

   
   

Статистика  

Сьогодні 8

Вчора 34

За тиждень 8

За місяць 542

Всього 10872

   

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

   

ЗВІТ

селищного голови Слободського Ю.В. про роботу селищної ради та виконавчого комітету в 2016 році

Шановні жителі селища! Депутати! Запрошені! Члени виконкому, працівники селищної ради та комунального підприємства «Володарка»!

Одним із принципів здійснення місцевого самоврядування, відповідно до статті 4 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», є підзвітність та відповідальність перед територіальною громадою.

     Сьогодні я хочу прозвітувати перед Вами про організацію роботи селищної ради, її виконавчого комітету, постійних комісій, про те, що вдалося нам зробити в 2016 році, що залишилось невиконаним, на що потрібно акцентувати увагу в 2017 році.

Хочу відмітити, що свою роботу я будував перш за все виходячи з вимог та повноважень, наданих Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» і вона є невіддільною від роботи нашого депутатського корпусу, роботи виконавчого комітету, роботи посадових осіб селищної ради і роботи КП «Володарка».

Одним з головних завдань, як голова ради, я вбачаю у злагодженій роботі постійних депутатських комісій, роботі депутатів під час сесійних засідань, координації роботи з виконавчим комітетом селищної ради, з районними службами, з осередками політичних партій та громадських організацій.

Активну позицію з реалізації суспільних питань проявляють депутати селищної ради, які представляють інтереси територіальної громади і приймають від її імені рішення.

   
   

вулиця Кооперативна, 9,

смт Володарка,

Київська область, 09301

тел. (04569) 5-13-64 , 5-13-67

   
© Володарська селищна рада