Календар новин  

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
   

Рекомендуємо  

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Київська обласна державна адміністрація

   

Форма входу  

   
   

Статистика  

Сьогодні 19

Вчора 101

За тиждень 203

За місяць 1054

Всього 38993

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

   
Погода

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

   

     cnapПовідомляємо Вам про те, що рішенням Володарської селищної ради від 11 грудня 2020 року утворено відділ «Центр надання адміністративних послуг» (ЦНАП).

     У ході децентралізації громада отримала більш широкі повноваження, а, відтак, і відповідальність.

     Одна з переваг якої – досягти наближення адміністративних послуг до населення, скорочення проміжних бюрократичних інституцій у спілкуванні жителів із органами державної влади, отримання послуги з якнайменшими затратами часу та зусиль.

     У ЦНАПі Володарської громади готові надати Вам, шановні жителі, послуги з реєстрації мешканців, реєстрації бізнесу та нерухомості, соціальні послуги, послуги місцевого значення, – і цей перелік буде розширюватися!

     Хочемо зняти напругу, яка шириться у соціальних мережах стосовно надання соціальних послуг і запевнити, що жоден житель громади не буде обділений увагою!

     Всі громадяни, які мають законне право на отримання допомоги і пільг продовжуватимуть їх отримувати! Це стосується і учасників бойових дій (учасників АТО).

     У зв’язку з ліквідацією Володарського району та райдержадміністрації, з 1 січня 2021 року ліквідовано управління соціального захисту населення Володарської райдержадміністрації.

     Жителів Володарської громади тепер обслуговує управління соціального захисту населення Білоцерківського району. Але це не означає, що для отримання пільг потрібно знову формувати справи (сформовані справи передаються до Білоцерківського УСЗН). Якщо особа вперше звертається за отриманням пільг, соціальної допомоги, компенсації, субсидії, то заява з необхідними документами подається до ЦНАПу і відповідні посадові особи передають їх протягом 3-х робочих днів до уповноваженого органу.

     Про результат звернення особа повідомляється через адміністратора ЦНАПу.

     Заява з необхідними документами також подається до уповноваженої посадової особи виконавчого органу сільської, селищної, міської ради певної територіальної громади та посадових осіб центру надання адміністративних послуг, які потім передають документи протягом трьох робочих днів з дати їх надходження відповідному уповноваженому органу.

     З 1 січня 2021 року заява з необхідними документами подається до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення районної державної адміністрації за зареєстрованим або фактичним місцем проживання лише у разі надсилання їх поштою, або в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг «Портал Дія».

     Консультації з усіх питань, що стосуються адмінпослуг Ви можете отримати за номером телефону ЦНАПу: 5-04-72, або відвідавши Центр, безпосередньо у адміністраторів. Адреса ЦНАПу: вул. Кооперативна, 9, смт Володарка.

     Заяви з документами, необхідними для включення до Реєстру інформації про пільговиків (після формування електронної справи), у паперовому вигляді передаються відповідному уповноваженому органу за зареєстрованим, або фактичним місцем проживання пільговика не рідше ніж один раз на два тижні.

     Якщо пільговик з поважних причин (хвороба, інвалідність тощо) самостійно не може звернутися до уповноваженого органу, посадової особи виконавчого органу, або посадової особи центру надання адміністративних послуг, така особа вживає заходи для включення інформації про пільговика до Реєстру.

You have no rights to post comments

   

e-mail: volodarka.gromada@gmail.com

Hosting Ukraine

   

площа Миру, 4,

смт Володарка, Білоцерківський район

Київська область, 09301

тел. (04569) 5-21-24, 5-11-57, 5-13-64 , 5-13-67

   
© Володарська територіальна громада