Календар новин  

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
   

Рекомендуємо  

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Київська обласна державна адміністрація

   

Форма входу  

   
   

Статистика  

Сьогодні 12

Вчора 53

За тиждень 113

За місяць 1169

Всього 45205

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

   
Погода

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

   
  1. АВРАМЧУК Петро Федорович, обраний в єдиному багатомандатному селищному окрузі від Київської обласної організації політичної   партії "Європейська Солідарність";
  2. АРУШАНЯН Сурен Георгійович, обраний в територіальному багатомандатному виборчому окрузі № 3 від Київської обласної організації політичної   партії "Європейська Солідарність";
  3. БАЧИНСЬКА Ірина Павлівна, обрана в територіальному багатомандатому виборчому окрузі № 2 від Київської Обласної Організації Політичної Партії «За МАЙБУТНЄ»; 
  4. ВАЛЕНКЕВИЧ Ніна Іванівна, обрана в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Київської Обласної Організації Політичної Партії «За МАЙБУТНЄ»;
  5. ВАЩЕНКО Тамара Валентинівна, обрана в єдиному багатомандатному селищному окрузі від Київської обласної організації політичної   партії "НАШ КРАЙ";
  6. ГЕТМАН Олена Григорівна, обрана в єдиному багатомандатному селищному окрузі від Володарської районної організації Радикальної партії Олега Ляшка;
  7. ГРІНЦЕВИЧ Надія Миколаївна, обрана в територіальному багатомандатному виборчому окрузі № 3 від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  8. ДЕНИСЮК В’ячеслав Михайлович, обраний в територіальному багатомандатному виборчому окрузі № 1 від Київської обласної організації політичної   партії "НАШ КРАЙ";
  9. ДІДУХ Наталія Миколаївна, обрана в територіальному багатомандатному виборчому окрузі № 3 від Київської обласної організації політичної  партії "ЗА МАЙБУТНЄ";
  10. ЖУК Андрій Петрович, обраний в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Київської обласної організації політичної   партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  11. КАПЛУН Микола Степанович, обраний в єдиному багатомандатному селищному окрузі від Київської обласної організації політичної   партії "Європейська Солідарність";
  12. КУЗЬМЕНКО Володимир Михайлович, обраний в територіальному багатомандатному виборчому окрузі № 1 від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  13. КУПРІЯНЧУК Олександр Олександрович, обраний в єдиному багатомандатному селищному окрузі від Київської обласної організації політичної   партії "НАШ КРАЙ;
  14. ЛАГОШНА Оксана Віталіївна, обрана в єдиному багатомандатному селищному окрузі від Київської обласної організації політичної   партії "Європейська Солідарність;
  15. МАРЧУК Наталія Яківна, обрана в єдиному багатомандатному селищному окрузі від Київської обласної політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  16. МИКОЛАЄНКО Сергій Вікторович, обраний в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  17. МИСНИК Віктор Валентинович, обраний в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Володарської районної організації Радикальної партії Олега Ляшка;
  18. НЕЧИПОРЕНКО Ігор Володимирович, обраний в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Київської обласної політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
  19. ПАВЛЮК В’ячеслав Станіславович, обраний в територіальному багатомандатному виборчому окрузі № 2 від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  20. ПРОКОПЧУК Галина Миколаївна, обрана в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Київської Обласної Організації Політичної Партії «За МАЙБУТНЄ»;
  21. РАФАЛЬСЬКА Валентина Леонідівна, обрана в єдиному багатомандатному селищному окрузі від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  22. САМОЇД Ірина Володимирівна, обрана в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Київської обласної організації Політичної   партії «НАШ КРАЙ»;
  23. САНЖАРЕВСЬКА Наталія Іванівна, обрана в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Київської обласної організації політичної   партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  24. ТИШУК Олександр Станіславович, обраний в територіальному багатомандатному виборчому окрузі № 2 від Київської обласної політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  25. ТКАЧЕНКО Володимир Васильович, обраний в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Володарської районної організації Радикальної партії Олега Ляшка.
  26. ШТИКА Володимир Федорович, обраний в територіальному багатомандатному виборчому окрузі № 3 від Київської обласної політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина».

You have no rights to post comments

   

e-mail: volodarka.gromada@gmail.com

Hosting Ukraine

   

площа Миру, 4,

смт Володарка, Білоцерківський район

Київська область, 09301

тел. (04569) 5-21-24, 5-06-65

   
© Володарська селищна територіальна громада