Календар новин  

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
   

Рекомендуємо  

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Київська обласна державна адміністрація

   

Форма входу  

   
   

Статистика  

Сьогодні 14

Вчора 101

За тиждень 198

За місяць 1049

Всього 38988

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

   
Погода

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

   

Герб

ВОЛОДАРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

Від 05 лютого 2021 року                                                                     № 10

смт Володарка

Про скликання другого засідання 2 позачергової сесії

Володарської селищної ради VІІІ скликання

          Відповідно до статей 26, 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Володарської селищної ради VІІІ скликання, затвердженого рішенням І сесії (ІІ засідання) Володарської селищної ради VІІІ скликання від 11.12.2020 № 29-01(ІІ)- VІІІ:

1. Скликати друге засідання 2 позачергової сесії Володарської селищної ради VІІІ скликання на 12 лютого 2021 року та провести її пленарне засідання 0 10-00 у великому залі засідань адмінприміщення за адресою смт Володарка, пл. Миру, 4, ІІІ поверх (великий зал).

2. До проєкту порядку денного другого засідання 2 позачергової сесії селищної ради включити питання:

 1. Про затвердження Положення про сектор містобудування та архітектури виконавчого комітету Володарської селищної ради.
 2. Про затвердження Положення про відділ економіки та інвестицій виконавчого комітету Володарської селищної ради.
 3. Про затвердження Положення про відділ загальної та організаційної роботи апарату Володарської селищної ради.
 4. Про затвердження Положення про відділ управління персоналом та боротьби з корупцією апарату Володарської селищної ради.
 5. Про затвердження Положення про преміювання працівників апарату Володарської селищної ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради.
 6. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних некомерційних підприємств, засновником яких є Володарська селищна рада.
 7. Про затвердження Статуту БЕРЕЗНЯНСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІ СТУПЕНІВ - ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції.
 8. Про затвердження Статуту ГАЙВОРОНСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІ СТУПЕНІВ - ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції.
 9. Про затвердження Статуту ЗАВАДІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІ СТУПЕНІВ - ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції.
 10. Про затвердження Статуту КОСІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІ СТУПЕНІВ - ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції.
 11. Про затвердження Статуту МАРМУЛІЇВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІ СТУПЕНІВ - ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції.
 12. Про затвердження Статуту РОГІЗНЯНСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІ СТУПЕНІВ - ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції.
 13. Про затвердження Статуту РУБЧЕНКІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІ СТУПЕНІВ - ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції.
 14. Про Затвердження Статуту РУДОСІЛЬСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІ СТУПЕНІВ - ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції.
 15. Про затвердження Статуту ГОРОДИЩЕ-ПУСТОВАРІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ – ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції.
 16. Про затвердження Статуту ЛОБАЧІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ - ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції.
 17. Про затвердження Статуту ПАРХОМІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ - ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та положень про філії закладу у новій редакції.
 18. Про затвердження Статуту ВОЛОДАРСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2 ІМЕНІ В. П.МЕЛЬНИКА ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції.
 19. Про затвердження Статуту ВОЛОДАРСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції.
 20. Про затвердження Статуту ЛОГВИНСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І СТУПЕНЯ - ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції.
 21. Про затвердження старости с. Рачки, с.Ратуш.
 22. Про внесення   змін   до   рішення   І сесії   (ІІ   засідання) Володарської селищної ради VІІІ скликання від 11 грудня 2020 року № 21- 01(ІІ) –VІІІ «Про утворення   виконавчого   комітету     Володарської   селищної   ради   та затвердження його персонального складу».
 23. Про затвердження Програми «Турбота» на 2021-2025 роки.
 24. Про затвердження Програми «Призовна дільниця» на 2021 рік.
 25. Про затвердження Програми підтримки заходів з мобілізаційної підготовки та територіальної оборони Володарської територіальної громади на 2021 рік
 26. Про затвердження комплексної програми фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян та інших пільг, передбачених законодавством, на 2021 рік.
 27. Про затвердження Програми «Шкільний автобус» на 2021-2025 роки.
 28. Про затвердження Програми з профілактики злочинності на території Володарської територіальної громади на 2021-2025 роки.
 29. Про затвердження Програми безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2021-2025 роки.
 30. Про затвердження звіту про фінансово-господарську діяльність КП ВСР «Трудовий архів» за 2020 рік.
 31. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства Володарської селищної ради «Володарський ЦПМСД» за 2020 рік.
 32. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства Володарської селищної ради «Володарська лікарня» за 2020 рік.
 33. Про внесення змін до рішення І сесії (І засідання) Володарської селищної ради від 01 грудня 2020 року № 05-01(І)-VІІІ «Про затвердження структури, загальної чисельності працівників апарату Володарської селищної ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради».
 34. Про припинення права користування земельною ділянкою Миронюк Л.І..
 35. Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
 36. Про внесення змін до рішення Володарської селищної ради від 11.12.2020 № 27-01(ІІ)–VІІІ «Про затвердження Положення про відділ з надання адміністративних послуг (ЦНАП) виконавчого комітету Володарської селищної ради» та затвердження Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Володарської селищної ради у новій редакції.
 37. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Володарської селищної ради.
 38. Про затвердження Регламенту та графіку роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Володарської селищної ради.
 39. Про внесення змін до бюджету Володарської селищної ради Білоцерківського району на 2021 рік та додатків до нього.

3. Затвердити план проведення засідань постійних комісій селищної ради згідно додатку 1 до цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря селищної ради Олену ГЕТМАН.

Селищний голова              (підпис)                 Олександр ФЕРЕНЕЦЬ

You have no rights to post comments

   

e-mail: volodarka.gromada@gmail.com

Hosting Ukraine

   

площа Миру, 4,

смт Володарка, Білоцерківський район

Київська область, 09301

тел. (04569) 5-21-24, 5-11-57, 5-13-64 , 5-13-67

   
© Володарська територіальна громада