Календар новин  

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
   

Рекомендуємо  

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Київська обласна державна адміністрація

   

Форма входу  

   
   

Статистика  

Сьогодні 21

Вчора 101

За тиждень 205

За місяць 1056

Всього 38995

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

   
Погода

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

   

 

      Виконавчим комітетом Володарської селищної ради оголошено конкурс на створення офіційної символіки Володарської територіальної громади.

      Метою конкурсу є визначення найкращих науково-обґрунтованих засад  і варіантів художніх вирішень герба та прапора Володарської територіальної громади для його остаточного затвердження селищною радою.

      Конкурс проводиться в такі етапи та строки:

      1 етап – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт – з 10.02.2021 по 10.03.2021;

      2 етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих  – з 11.03.2021 по 18.03.2021;

      3 етап – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування – з 19.03.2021 по 30.03.2021;

      4 етап – підбиття підсумків громадського голосування – 31.03.2021;

      5 етап – затвердження   Володарською  селищною радою офіційної символіки Володарської територіальної громади.

       У конкурсі безкоштовно можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи. 

      Основними завданнями конкурсу, окрім розроблення та створення герба, прапора, гімну є збереження історичної та культурної спадщини селища, сіл Володарської  територіальної громади, утвердження звичаїв і традицій народу, сприяння розвитку туризму, зокрема, поширення інформації про Володарську  територіальну громаду як культурний, історичний та мальовничий куточок Київщини.

      Вимоги до конкурсних робіт:

      Герб територіальної громади

       Ескіз герба Володарської  територіальної громади повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.

       Ескіз герба повинен відображати характерні історичну і культурну спадщину, звичаї і традиції території, містити малюнки, або знаки, що здатні передати унікальність та ідентифікувати Володарську громаду серед інших територіальних громад, спільні характерні особливості населених пунктів громади.

      Прапор територіальної громади

       Ескіз прапора   Володарської   територіальної громади  повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А-4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.

      На ескізі прапора має бути розміщений герб або його елементи, інші символи. Співвідношення сторін прапора має становити 2:3.

      Гімн територіальної громади

       Текст гімну має бути написаний українською мовою. Стиль і лексика тексту мусять відповідати загальновизнаним етично-моральним нормам. Допускається використання місцевих діалектизмів.

       Запропонований текст повинен мати високий поетичний рівень, містити ознаки ліричного твору (ритм, рима, благозвучність та ін).

       Текст гімну має бути покладений на музику та поданий у вигляді нотного запису.

       Додатково учасники конкурсу можуть подавати (надсилати) музику (фонограму) гімну або готовий музичний твір у форматі аудіофайла з розширенням wavmp3 в електронному вигляді або на електронному носії (СDR диск тощо).

       Текст і музика гімну  Володарської  територіальної громади повинні відображати історичну і культурну спадщину, звичаї і традиції території, прагнення жителів громади жити в незалежній українській державі.

       Текст і музика мають бути авторськими та не містити плагіату.

       Конкурсні проєкти з розробки прапору, гербу, гімну, логотипу та арт-об’єкту подаються до відділу культури та туризму Володарської селищної ради за адресою: вул.Кооперативна, 20, смт Володарка, або на ел.адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «Герб, прапор та гімн територіальної громади».

        За додатковою інформацією звертатися до відділу культури та туризму Володарської селищної ради, або за тел. (04569) 5-15-50

       На переможців конкурсу чекають подарунки!

                                                    Виконавчий комітет Володарської селищної ради

You have no rights to post comments

   

e-mail: volodarka.gromada@gmail.com

Hosting Ukraine

   

площа Миру, 4,

смт Володарка, Білоцерківський район

Київська область, 09301

тел. (04569) 5-21-24, 5-11-57, 5-13-64 , 5-13-67

   
© Володарська територіальна громада