Календар новин  

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Рекомендуємо  

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Київська обласна державна адміністрація

   

Форма входу  

   
   

Статистика  

Сьогодні 12

Вчора 56

За тиждень 68

За місяць 969

Всього 47733

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

   
Погода

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

   

     Відповідно до розпорядження селищного голови від 16.04.2021 № 33 «Про скликання 2 засідання третьої  позачергової сесії Володарської селищної ради VІІІ скликання» 28 квітня 2021 року 0 10-00 відбудеться 2  пленарне засідання третьої позачергової сесії селищної ради. Місце проведення: площа Миру, 4, смт Володарка.

     До  проєкту порядку денного пропонується  включити питання:

     1. Про затвердження контракту з директором КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «ЦЕНТРАЛІЗОВАНА КЛУБНА СИСТЕМА» (доповідач – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Гончарук).

     2. Про затвердження офіційної символіки Володарської селищної територіальної громади (доповідач – перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Слободський).

     3. Про затвердження Положення про бухгалтерсько-господарський відділ апарату Володарської селищної ради (доповідач – начальник бухгалтерсько – господрськог відділу апарату Володарської селищної ради Ірина Лихова).

     4. Про затвердження Положення про відділ цифровізації та інформаційної політики апарату   Володарської селищної ради (доповідач – начальник відділу цифровізації та інформаційної політики апарату Володарської селищної ради Олег Шевчук).

     5. Про укладання договорів про надання юридичних послуг (доповідач – начальник відділу правового забезпечення апарату Володарської селищної ради Ніна Валенкевич).

     6. Про укладання договорів оренди землі (доповідач - начальник відділу земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та агропромислового розвитку виконавчого комітету селищної ради Сергій  Локайчук).

     7. Про надання дозволу громадянам на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок,  які розташовані на території Володарської селищної ради, для ведення особистого селянського господарства (доповідач - начальник відділу земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та агропромислового розвитку виконавчого комітету селищної ради Сергій  Локайчук).

     8. Про надання дозволу працівникам галузі освіти на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок, які розташовані за межами населеного пунтку с. Лобачів, для ведення особистого селянського господарства (доповідач - начальник відділу земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та агропромислового розвитку виконавчого комітету селищної ради Сергій  Локайчук).

     9. Про надання дозволу громадянам  на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок, які розташовані за межами населеного пунтку с. Лобачів,  для ведення особистого селянського господарства (доповідач - начальник відділу земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та агропромислового розвитку виконавчого комітету селищної ради Сергій  Локайчук).

     10. Про надання гр. Корецькому Ю.Е. дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у користування на умовах оренди (доповідач - начальник відділу земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та агропромислового розвитку виконавчого комітету селищної ради Сергій  Локайчук).

     11. Про надання Володарському районному споживчому товариству дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування об’єктів торгівлі (доповідач - начальник відділу земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та агропромислового розвитку виконавчого комітету селищної ради Сергій  Локайчук).

     12. Різне.

You have no rights to post comments

   

e-mail: volodarka.gromada@gmail.com

Hosting Ukraine

   

площа Миру, 4,

смт Володарка, Білоцерківський район

Київська область, 09301

тел. (04569) 5-21-24, 5-06-65

   
© Володарська селищна територіальна громада