Календар новин  

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
   

Рекомендуємо  

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Київська обласна державна адміністрація

   

Форма входу  

   
   

Статистика  

Сьогодні 17

Вчора 101

За тиждень 201

За місяць 1052

Всього 38991

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

   

Герб

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ

У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

вул. С. Стешенків, 2,  м. Київ, 03148, тел. +38 (044) 403-82-30, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Прес-реліз від 09.02.2021 р.

В управлінні соцстраху Київщини відбулася zoom-конференція з в. о. начальників та спеціалістами відділень

     9 лютого, в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області відбулася zoom-конференція з начальниками відділень, спеціалістами страхових виплат та матеріального забезпечення та спеціалістами медичних та соціальних послуг. Участь у нараді взяли заступниця начальника управління – начальниця фінансово-економічного відділу Ірина Крещенська, начальниця відділу медичних та соціальних послуг Тетяна Мельник та начальниця відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Анжела Шарікова.

     Йшлося про посилення соціального захисту працівників в частині надання їм матеріального забезпечення та активізацію роз’яснювальної роботи серед страхувальників щодо роботи комісії (уповноваженого) із соціального страхування, реабілітаційного лікування працюючих після перенесених захворювань і травм, а також охоплення санаторно-курортним лікуванням потерпілих, яким визначено потребу в ньому МСЕК.

     Суттєве зростання кількості лікарняних наприкінці минулого року здебільшого пов’язано як із поширенням коронавірусної інфекції, сезонними захворюваннями, так і з зовнішніми факторами – зокрема, порушенням строків подання заяв-розрахунків на виплату лікарняних окремими страхувальниками, внаслідок чого до заяв-розрахунків, поданих роботодавцями у грудні, були включені листки непрацездатності за жовтень–листопад.

    В ході наради Ірина Крещенська звернула увагу відділень на потребу пришвидшити прийом заяв-розрахунків від роботодавців з метою прискорення надання матеріального забезпечення застрахованим особам. Також вона наголосила на важливості проведення активної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед страхувальників, застрахованих осіб та медичних закладів Київщини і продовжувати щотижневі онлайн - зустрічі з лікарями медичних закладів області та семінари-навчання зі страховим активом установ, підприємств та організацій.

     Тетяна Мельник поінформувала відділення про прийняття постанов правлінням Фонду, якими затверджено на цей рік граничні розміри витрат на відшкодування вартості одного ліжко-дня лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу для застрахованої особи або члена її сім’ї та граничні розміри витрат для відшкодування вартості одного ліжко-дня санаторно-курортного лікування потерпілого. Вона звернула увагу, що при укладанні договорів для відшкодування санаторно-курортним закладам витрат за надані послуги з реабілітаційного лікування застрахованих осіб та санаторно-курортного лікування потерпілих слід здійснювати аналіз вартості та обсягу відповідних послуг, які надаються санаторно-курортними закладами на комерційній основі. Крім того, з метою повного охоплення санаторно-курортним лікуванням потерпілих, дотримуватись принципу ефективного та раціонального використання коштів, з урахуванням черговості забезпечення потерпілих зазначеними послугами відповідно до поданих заяв.

IMG 2081IMG 2083

You have no rights to post comments

   

e-mail: volodarka.gromada@gmail.com

Hosting Ukraine

   

площа Миру, 4,

смт Володарка, Білоцерківський район

Київська область, 09301

тел. (04569) 5-21-24, 5-11-57, 5-13-64 , 5-13-67

   
© Володарська територіальна громада