Календар новин  

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
   

Рекомендуємо  

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Київська обласна державна адміністрація

   

Форма входу  

   
   

Статистика  

Сьогодні 16

Вчора 101

За тиждень 200

За місяць 1051

Всього 38990

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

   

foto2     Днями, відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальником Тетіївської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Віталієм Голодняком на тему: «Актуальні питання декларування доходів громадян. Порядок отримання податкової знижки у 2021 році».

    Відповіді на найбільш актуальні питання.

     1. Питання: Якщо подано декларацію для податкової знижки та самостійно виявлено помилку, як виправити? Чи можна подати уточнюючу?

     Відповідь: Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації (пп. 166.1.2 ст. 166 Податкового кодексу України).

     У випадку, якщо були виявлені документально підтверджені суми, що не були враховані при поданні річної податкової декларації, для реалізації свого права на податкову знижку платник податку може подати уточнюючу декларацію до 31 грудня включно наступного за звітним податкового року, оскільки право на податкову знижку надається лише за наслідками звітного податкового року.

     2. Питання: В який спосіб громадянин може подати декларацію про отримані доходи?

     Відповідь: Платник податків може обрати зручний для себе спосіб подачі податкової декларації про майновий стан і доходи: особисто або уповноваженою на це особою; надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення; засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

     Упереджуючи поширення коронавірусної хвороби COVID-19, бажано подання податкової звітності без візиту до державної податкової інспекції. Тому, радимо кожному декларанту через електронний сервіс, в Електронному кабінеті платника сформувати декларацію з вже частково заповненими даними (на підставі облікових даних платника, відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, та відомостей щодо об’єктів нерухомого (рухомого) майна) та надіслати її до ДПІ.

Тетіївська ДПІ

ГУ ДПС у Київській області

Фото лекція     Сьогодні, для студентів економічного відділення ВСП «Технолого -економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету» з використанням можливостей Googl meet була проведена відео-конференція на тему: «Кампанія декларування доходів. Порядок отримання податкової знижки».

     Заступник начальника Білоцерківської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Любов Щілінська ознайомила слухачів із основними видами доходів, які підлягають обов’язковому декларуванню та електронними сервісами, які використовуються для подання декларації про майновий стан і доходи. Особливо корисною була інформація щодо кешбеку на певні види витрат, які надають право на податкову знижку при сплаті ПДФО, оскільки серед переліку є витрати на навчання в закладах передвищої та вищої освіти.

     Наостанок, Любов Щілінська наголосила на збереженні традицій плідної співпраці із оволодіння практичних навичок студентами щодо застосування податкового законодавства.

Білоцерківська ДПІ

ГУ ДПС у Київській області

     Як наголосила начальниця Білоцерківського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок ГУ ДПС у Київській області Оксана Чустіль, кампанія декларування доходів, отриманих протягом 2020 року добігає кінця. Декларацію про майновий стан і доходи необхідно подати до 1 травня поточного року.

     Станом на 01 квітня 2021 року, по Білоцерківському району, а це Білоцерківська ТГ, Маловільшанська ТГ, Узинська ТГ, Фурсівська ТГ, Гребінківська ТГ,  Ковалівська ТГ, Володарська ТГ, Рокитнянська ТГ, Сквирська ТГ, Ставищенська ТГ, Таращанська ТГ, Тетіївська ТГ та Медвинська ТГ – 762 громадянина вже задекларували свої доходи, отримані протягом 2020 року.

     Із них, 210 - скористалися правом на податкову знижку та за результатами підтверджуючих документів задекларували до повернення 760,4 тис. гривень раніше сплачених коштів.

     Решта, 552 - задекларували 1354,0 млн. гривень доходу, з яких підлягає сплаті до бюджету 3,5 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб та 611,5 тис. гривень військового збору.

     У розрізі видів доходів, які найчастіше декларуються: 78 осіб задекларували отримання доходу від успадкування (дарування) майна; 2 особи - інвестиційний прибуток; 8 осіб – дохід від продажу рухомого та нерухомого майна та 173 осіб - від продажу сільськогосподарської продукції.

     Для своєчасного та безпечного виконання свого конституційного обов’язку, радимо скористатися сервісом ДПС України «Електронний кабінет платника» за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua, який передбачає часткове автоматичне заповнення податкової декларації на підставі облікових даних платника, відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та відомостей щодо об’єктів нерухомого (рухомого) майна.

Білоцерківська ДПІ

ГУ ДПС у Київській області

Фото Онлайн зустріч     В рамках проведення інформаційно-роз’яснювальних кампаній щодо декларування громадянами доходів, отриманих у 2020 році, детінізації заробітної плати та використання РРО/програмних РРО платниками податків, начальницею Білоцерківської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Наталею Коновал проведено онлайн-зустріч із ТОВ Білоцерківський завод «Трібо».

     На початку заходу, Наталія Коновал повідомила про готовність служби працювати у новому форматі сервісного обслуговування платників та надання адміністративних послуг. Ознайомила присутніх із основними видами доходів, які підлягають обов’язковому декларуванню та термінах подання декларації про майновий стан і доходи. Наголосила на неприпустимості виплат найманим працівникам заробітної плати у «конверті». Окреслила основні етапи запровадження РРО /ПРРО протягом 2021 – 2022 років та сферу їх застосування.

     Започаткування зустрічей, в онлайн - форматі, – є одним із важливих напрямів комунікації з представниками бізнесу та надання їм кваліфікованих відповідей на актуальні запитання щодо застосування податкового законодавства.

  Білоцерківська ДПІ

ГУ ДПС у Київській області

Фото Гаряча лінія    Днями, у Білоцерківській ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Застосування електронних сервісів ДПС. Порядок подання майнової декларації». На запитання платників податків відповідала  начальниця Наталія Коновал. Надаємо відповіді на декілька із них.

    Питання: Який порядок подання податкової звітності, зокрема декларації про майновий стан та доходи з використанням кваліфікованого електронного підпису?

    Відповідь: Для користування приватною частиною Електронного кабінету платнику податку необхідно отримати КЕП для самозайнятих, фізичних або юридичних осіб в Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг. Після авторизації отримується доступ до приватної частини ЕК в частині податкової інформації відповідної особи. За допомогою режиму меню Введення звітності користувач ЕК створює, редагує, підписує та надсилає податкову, пенсійну  та статистичну звітність. В панелі інструментів режиму необхідно обрати необхідний документ та натисканням лівої клавіші миші створити відповідну форму. Обов’язково, в полях Регіон та Район  обираємо відповідний територіальний орган ДПС (за замовчуванням встановлено орган ДПС за місцем основної реєстрації), та натискаємо кнопку Створити. Перед накладанням КЕП на документ, обов’язково здійснити перевірку та звернути увагу щоб  в полі Статус стояла відмітка документ перевірено, помилок нема. Далі натискаємо кнопку Підписати, у вікні підпису обираємо ключ і вказуємо пароль ключа відповідної посадової особи, зчитуємо ключ кнопкою Зчитати та підписуємо документ кнопкою Підписати та надсилаємо до Державної податкової служби за допомогою кнопки Відправити.

     Питання: Чи можна за допомогою електронних сервісів ДПС дізнатися інформацію про свого бізнес-партнера?

     Відповідь: Так, можна, в цьому допоможе сервіс “Дізнайся більше про свого бізнес-партнера”, який розміщено на головній сторінці вебпорталу за посиланням: https://tax.gov.ua/businesspartner де Ви зможете оцінити податкові ризики діяльності з партнером по бізнесу, який можливо не є платником ПДВ, є банкрутом чи відсутній за визначеною в установчих документах адресою.

     Питання: Яку декларацію необхідно подати з метою отримання податкової знижки?

     Відповідь: З 1 січня 2020 року податкова декларація про майновий стан і доходи подається за новою формою з урахуванням змін, внесених наказом МФУ від 25.04.2019 р. № 177. У новій формі податкової декларації для платників податків, які декларують право на податкову знижку, введено окрему позначку у розділі категорія платника, у зв’язку з тим, що такі платники мають окремий граничний строк подання податкової декларації — по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року. Крім того, у новій формі декларації передбачено окремий додаток Ф3, в якому і здійснюється розрахунок суми податку, на яку зменшується податкове зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб, у зв'язку із використанням права на податкову знижку.

     В електронному кабінеті у розділі «ЕК для громадян» працює електронний сервіс «Декларація про майновий стан і доходи». За допомогою цього сервісу можна заповнити декларацію та надіслати її до контролюючого органу в електронному вигляді з копіями первинних документів, зокрема, для використання права на податкову знижку.

  Білоцерківська ДПІ

ГУ ДПС у Київській області

   

e-mail: volodarka.gromada@gmail.com

Hosting Ukraine

   

площа Миру, 4,

смт Володарка, Білоцерківський район

Київська область, 09301

тел. (04569) 5-21-24, 5-11-57, 5-13-64 , 5-13-67

   
© Володарська територіальна громада